8 września otworzyliśmy kolejny - drugi sklep Silcare w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Sikorskiego 136. Z tej okazji, zadbaliśmy o to aby każda odwiedzająca nas Klientka poczuła się szczególnie wyjątkowo. Każda Pani otrzymała lakier do paznokci za darmo! Można było również zaobserwować jak centrum Gorzowa wypełnia się różowymi balonikami.

   Było to wyjątkowe otwarcie, ponieważ weszliśmy w zupełnie nowy styl, przez który chcemy pokazać szybki rozwój i nowoczesność firmy Silcare. Nowy design jest wynikiem wielu rozważań i przemyśleń całego zespołu kreatywnego poczynając od Działu Marketingu, poprzez Dział Handlu Detalicznego, na Dziale Graficznym kończąc. Razem wybraliśmy drogę, którą firma chce podążać.  Projektem i aranżacją wnętrza sklepu zajęła się grafik i architekt wnętrz – Izabela Serafin.

   Biel i czerń mają symbolizować profesjonalizm i elegancję, ale to nie wszystko co chcieliśmy pokazać. Przede wszystkim zależy nam na dobrym samopoczuciu Klienta, który odwiedza nasz sklep. Dlatego też intensywnie pracujemy nad podniesieniem standardów obsługi poprzez wprowadzanie odpowiednich szkoleń dla naszych pracowników. Wierzymy, że spokój w naszym sklepie odnajdą również zapracowane mamy, które buszując między półkami, będą mogły zostawić swoją pociechę w kąciku dziecięcym przygotowanym specjalnie z myślą o nich.

   W sklepie pozostał jednak róż. Dlaczego? Bo chcemy aby pamiętano, że to wszystko z myślą o kobietach... :)