48 edycja Cosmoprof Worldwide Bologna odbędzie się 20 - 23 marca 2015r. Silcare® weźmie udział w tej najważniejszej imprezie wystawienniczej dla branży kosmetycznej na świecie. Przez wiele lat Cosmoprof Bologna jest wiodącym wydarzeniem dla sektora profesjonalnego piękna i międzynarodową platformą dla przemysłu kosmetycznego i odnowy biologicznej z wybitnym wynikiem 2450 wystawców (60% z zagranicy), 25 Pawilonów Krajowych i 20% wzrostem sprzedaży on-line (ponad 190 tysięcy odwiedzających).

   Zdecydowana ilość wystawców, zwiedzających i kupujących z zagranicy włącza się w to wydarzenie w każdym roku w miejscu, gdzie specjaliści i decydenci spotykają się, aby rozwijać swoją działalność.W 2014r. Polski przemysł kosmetyczny zaprezentował swoją ofertę na targach w bardzo widocznym i wspaniałym stylu.

   Ponad sto polskich firm wzięło udział w targach w tym roku. Prawie połowa z nich wystawiła się w hali Pawilonu Narodowego, tworząc dużą wyraźną reprezentację Polski.W następnym roku Silcare® będzie miało swoje stanowisko właśnie w tym Pawilonie, który będąc dużym, estetycznym i nowoczesnym przyciąga uwagę wielu ważnych klientów z całego świata do polskich stoisk.

   Targi Cosmoprof to nie tylko Bolonia, ale także Las Vegas i Hong Kong, gdzie 12 - 14 listopada tego roku. Silcare® weźmie udział w tym wydarzeniu jako gość. Nie możemy się doczekać!.

 

Więcej informacji o Cosmoprof Bologna na www.cosmoprof.com